Posted on Nov 9, 2008

Granatowiec właściwy

Dzisiaj znalazłam w sieci telefon, który bezapelacyjne bije iPhone’a. Jest to PomegrantePhone. Telefon wygląda rewelacyjne, a potrafi jeszcze więcej. Poza zwykłymi funkcjami telefonu (dzwonienie, SMSy, aparat, MP3, GPS, Internet, mail) Pomegranate pomoże nam zrobić kawę, ogolić się, wyświetlić prezentację, przetłumaczyć dowolną wypowiedź i zagrać na harmonijce.

Niestety PomegranatePhone to nawet nie telefon koncepcyjny, a tylko viral dla kanadyjskiej prowincji Nova Scotia. I jest to chyba najlepszy viral jaki widziałam. Na stronie Pomegranate dowiemy się, że nowy telefon to urządzenie wiele-w-jednym, telefon jakiego jeszcze nie było.

Odnosi się to w rzeczywistości do Nowej Szkocji. Kiedyś dostaniemy pewnie telefon, który robi wszystko. Ale teraz możemy znaleźć miejsce, w którym jest wszystko. To miejsce to Nowa Szkocja.

Czeka tam mnóstwo okazji i wspaniałych ludzi. M.in. to, co może zainteresować nasz naród najbardziej, czyli praca… 45000 stanowisk przez najbliższe 5 lat.

Ciekawe czy doczekamy się kiedyś takiej kampanii promocyjnej jakiegoś województwa w Polsce. Jak myślicie?

Na zakończenie chcę jeszcze pokazać zdjęcie, na którym widać jak PomegranatePhone robi kawę. Wygląda to nawet wiarygodnie…